Naar de inhoud

AI-assistent

SjablonenLeren en studeren · Teamproject

Rollen en beoordeling teamproject

Als meerdere mensen samen één resultaat moeten opleveren

Inhoud · Tabel 3 · Peilingen en beslissingen 1 · Checklist 3

Voorbeeld · zo begint het nieuwe document

Rollen en beoordeling teamproject

Vak
Niet ingesteld
Inleverdatum
Niet ingesteld
Oplevering
Niet ingesteld
Teamleider
Niet ingesteld

Noteer de indieningsvereisten en wijs één taak toe.

Op te leveren resultaat en eisen

Controleer samen wat je indient en aan welke eisen het moet voldoen.

Op te nemen onderdelenCategorieLabelsVerantwoordelijkeVerantwoordelijkeInspectieStatusInbegrepenSelectievakje
Omslag en inhoudsopgaveVerplichtLeegLeegNiet afgevinkt
Probleemomschrijving en doelenVerplichtLeegLeegNiet afgevinkt
Bevindingen en onderbouwingVerplichtLeegLeegNiet afgevinkt
Lijst met naslagmateriaalOptieLeegLeegNiet afgevinkt
Rij 1
Op te nemen onderdelen
Omslag en inhoudsopgave
Categorie
Verplicht
Verantwoordelijke
Leeg
Inspectie
Leeg
Inbegrepen
Niet afgevinkt
Rij 2
Op te nemen onderdelen
Probleemomschrijving en doelen
Categorie
Verplicht
Verantwoordelijke
Leeg
Inspectie
Leeg
Inbegrepen
Niet afgevinkt
Rij 3
Op te nemen onderdelen
Bevindingen en onderbouwing
Categorie
Verplicht
Verantwoordelijke
Leeg
Inspectie
Leeg
Inbegrepen
Niet afgevinkt
Rij 4
Op te nemen onderdelen
Lijst met naslagmateriaal
Categorie
Optie
Verantwoordelijke
Leeg
Inspectie
Leeg
Inbegrepen
Niet afgevinkt

Rollen verdelen

Bepaal wie wat op zich neemt en leg afspraken vast bij de beslissing hieronder.

RolVerantwoordelijkeVerantwoordelijkeVerantwoordelijkhedenWekelijkse urenGetal
OnderzoekLeegBronnen zoeken en referenties ordenen2.0
SchrijvenLeegConcept en opmaak afstemmen3.0
BeoordelingLeegVerloop en ontbrekende delen checken1.5
Presentatie en inleverenLeegBestanden afronden en inleveren1.0
Rij 1
Rol
Onderzoek
Verantwoordelijke
Leeg
Verantwoordelijkheden
Bronnen zoeken en referenties ordenen
Wekelijkse uren
2.0
Rij 2
Rol
Schrijven
Verantwoordelijke
Leeg
Verantwoordelijkheden
Concept en opmaak afstemmen
Wekelijkse uren
3.0
Rij 3
Rol
Beoordeling
Verantwoordelijke
Leeg
Verantwoordelijkheden
Verloop en ontbrekende delen checken
Wekelijkse uren
1.5
Rij 4
Rol
Presentatie en inleveren
Verantwoordelijke
Leeg
Verantwoordelijkheden
Bestanden afronden en inleveren
Wekelijkse uren
1.0
Beslissingsconcept

Rolverdeling

Van rollen tot beoordeling

Verdeel onderzoek, schrijven en de totale controle en houd aan het einde tijd over om alles samen te voegen.

Van rollen tot beoordeling

TaakVerloopVerantwoordelijkeDeadlinePrioriteitCategorieControlecriteria
Elk onderdeel in concept uitwerkenNiet ingesteldNiet ingesteldNiet ingesteldNiet ingesteldSchrijvenHet afgesproken formaat volgen
Het totale verloop beoordelenNiet ingesteldNiet ingesteldNiet ingesteldNiet ingesteldBeoordelingControleren op overlap en hiaten
Benodigde bronnen onderzoekenNiet ingesteldNiet ingesteldNiet ingesteldNiet ingesteldOnderzoekBronnen en te gebruiken inhoud ordenen
De definitieve bestanden samenvoegenNiet ingesteldNiet ingesteldNiet ingesteldNiet ingesteldSchrijven, PresentatieSamenvoegen tot één bestand en inleveren
Elk onderdeel in concept uitwerken
Verloop
Niet ingesteld
Verantwoordelijke
Niet ingesteld
Deadline
Niet ingesteld
Prioriteit
Niet ingesteld
Categorie
Schrijven
Controlecriteria
Het afgesproken formaat volgen
Het totale verloop beoordelen
Verloop
Niet ingesteld
Verantwoordelijke
Niet ingesteld
Deadline
Niet ingesteld
Prioriteit
Niet ingesteld
Categorie
Beoordeling
Controlecriteria
Controleren op overlap en hiaten
Benodigde bronnen onderzoeken
Verloop
Niet ingesteld
Verantwoordelijke
Niet ingesteld
Deadline
Niet ingesteld
Prioriteit
Niet ingesteld
Categorie
Onderzoek
Controlecriteria
Bronnen en te gebruiken inhoud ordenen
De definitieve bestanden samenvoegen
Verloop
Niet ingesteld
Verantwoordelijke
Niet ingesteld
Deadline
Niet ingesteld
Prioriteit
Niet ingesteld
Categorie
Schrijven, Presentatie
Controlecriteria
Samenvoegen tot één bestand en inleveren

Bijeenkomstenlogboek

Noteer na elke korte bijeenkomst in één regel de beslissingen en de volgende taken.

•

Datum van de bijeenkomst en besluiten:

•

Te doen vóór de volgende bijeenkomst:

☐

Alle indieningsvereisten gecontroleerd.

☐

Elke taak heeft een verantwoordelijke en een deadline.

☐

Tijd vrijgehouden voor een volledige controle vóór het indienen.