Langkau ke kandungan

Pelan

Pelan berbayar sedang disediakan. Belum boleh dibeli sekarang, dan syarat semasa anda kekal.

Free

Kerjasama dari mula hingga akhir

  • Semua teks, jadual, tugas, undian dan pembahagian kos
  • 3 pengedit bersama setiap dokumen
  • Storan 1GB · Versi terdahulu 7 hari
  • AI 10 kali sehari

Pro

Untuk seorang yang kerap menyusun dokumen

  • 10 pengedit bersama setiap dokumen
  • Storan 5GB · Versi terdahulu 90 hari
  • AI 1,000 kali sebulan · termasuk fail dilampirkan
  • 10 jadual berulang

Belum dijual

Team

Satu ruang kumpulan atau pasukan, termasuk 10 orang

  • Semua ahli ruang edit bersama
  • Storan 20GB · Versi terdahulu 180 hari
  • AI 3,000 kali sebulan, dikongsi dalam ruang
  • 20 jadual berulang · 100 templat dikongsi

Belum dijual

Team Pro

Ruang yang menjalankan semakan berulang secara automatik

  • Semua dalam Team
  • Storan 50GB · Versi terdahulu 365 hari
  • AI 10,000 kali sebulan, dikongsi dalam ruang
  • 5 tetapan operasi automatik

Belum dijual

Memilih pelan

  • Penyuntingan asas, penyertaan, Tugas saya, pemberitahuan dan muat turun termasuk dalam semua pelan. Peserta tidak perlu membayar secara berasingan.
  • Pro digunakan untuk satu akaun. Walaupun anda membahagikan dokumen kerja, keluarga dan kumpulan kepada koleksi dokumen, anda tidak perlu membayar bagi setiap kegunaan.
  • Team dan Team Pro menambah storan, AI dan bilangan ahli bagi satu ruang. Team tidak semestinya diperlukan untuk kerja atau menyunting bersama.
  • Pelan berbayar diperbaharui secara automatik setiap bulan atau setiap tahun. Jika pembaharuan automatik dimatikan, anda masih boleh menggunakannya sehingga tempoh yang dibayar tamat.
  • Urus atau batalkan langganan di tempat anda membelinya: web, App Store atau Google Play.
Lihat semua perbezaan pelan

Ini akan terpakai apabila jualan dibuka.

Perbezaan antara pelan
ItemFreeProTeamTeam Pro
Teks, jadual, tugas, undian, pembahagian kosSemuaSemuaSemuaSemua
Pengedit bersama3 orang setiap dokumen10 orang setiap dokumen10 orang dalam ruang (maksimum 30)10 orang dalam ruang (maksimum 30)
Jadual berulang1102050
Templat3 templat saya100 templat saya100 dikongsi300 dikongsi
Jawapan undian dan borang505001,0003,000
Peserta pembahagian kos6 orang30 orang30 orang30 orang
Storan1GB5GB20GB50GB
Simpanan versi terdahulu7 hari90 hari180 hari365 hari
Unit kerja AI10 kali sehari1,000 kali sebulan3,000 kali sebulan untuk ruang10,000 kali sebulan untuk ruang
Skop bacaan AIDokumen semasaDokumen saya dan fail dilampirkanDokumen ruangDokumen ruang dan operasi automatik
Apl AI disambungkanBacaBaca, cadang dan ciptaSama, dalam ruangSama + operasi automatik
Operasi automatikTiadaJalankan sendiriJalankan sendiri5 tetapan

Tambah kapasiti ruang

Team dan Team Pro boleh ditambah 5 orang setiap kali, sehingga 30 orang bagi satu ruang. Menjemput sahaja tidak dikenakan bayaran.

Pengebilan dan cukai

Harga KRW termasuk cukai yang berkenaan; harga USD tidak termasuk cukai. Sebelum membeli, anda boleh menyemak mata wang sebenar, kitaran bil, cukai, jumlah dan tarikh bayaran seterusnya. Bahasa antara muka tidak menentukan mata wang pengebilan.

Pelan tahunan mengenakan caj 10 bulan daripada harga bulanan di awal. Kami tidak menawarkan percubaan percuma yang dicaj secara automatik, kupon baharu atau diskaun pelancaran.

Akaun dan dokumen sedia ada mengekalkan had semasa apabila pelan dibuka.