Langkau ke kandungan

Pembantu AI

TemplatBelajar & ulang kaji · Projek pasukan

Peranan dan semakan projek pasukan

Apabila beberapa orang perlu menghasilkan satu hasil serahan bersama

Kandungan · Jadual 3 · Undian dan keputusan 1 · Senarai semak 3

Pratonton · Cara dokumen baharu bermula

Peranan dan semakan projek pasukan

Subjek
Belum ditetapkan
Tarikh penyerahan
Belum ditetapkan
Hasil kerja
Belum ditetapkan
Ketua pasukan
Belum ditetapkan

Tulis keperluan penyerahan dan tetapkan satu tugas.

Hasil yang diserahkan dan keperluan

Semak bersama apa yang akan diserahkan dan keperluan yang mesti dipenuhi.

Item untuk disertakanKategoriLabelPenerima tugasPenerima tugasPemeriksaanStatusSudah termasukKotak semak
Kulit dan kandunganWajibKosongKosongTidak ditanda
Pernyataan masalah dan matlamatWajibKosongKosongTidak ditanda
Dapatan dan buktiWajibKosongKosongTidak ditanda
Senarai rujukanPilihanKosongKosongTidak ditanda
Baris 1
Item untuk disertakan
Kulit dan kandungan
Kategori
Wajib
Penerima tugas
Kosong
Pemeriksaan
Kosong
Sudah termasuk
Tidak ditanda
Baris 2
Item untuk disertakan
Pernyataan masalah dan matlamat
Kategori
Wajib
Penerima tugas
Kosong
Pemeriksaan
Kosong
Sudah termasuk
Tidak ditanda
Baris 3
Item untuk disertakan
Dapatan dan bukti
Kategori
Wajib
Penerima tugas
Kosong
Pemeriksaan
Kosong
Sudah termasuk
Tidak ditanda
Baris 4
Item untuk disertakan
Senarai rujukan
Kategori
Pilihan
Penerima tugas
Kosong
Pemeriksaan
Kosong
Sudah termasuk
Tidak ditanda

Membahagikan peranan

Tentukan siapa mengambil apa, dan rekodkan apa yang dipersetujui dalam keputusan di bawah.

PerananPenerima tugasPenerima tugasTanggungjawabJam mingguanNombor
KajianKosongCari sumber dan susun rujukan2.0
PenulisanKosongSediakan draf dan padankan format3.0
SemakanKosongSemak aliran dan bahagian tertinggal1.5
Pembentangan & penyerahanKosongMuktamadkan fail dan serahkan1.0
Baris 1
Peranan
Kajian
Penerima tugas
Kosong
Tanggungjawab
Cari sumber dan susun rujukan
Jam mingguan
2.0
Baris 2
Peranan
Penulisan
Penerima tugas
Kosong
Tanggungjawab
Sediakan draf dan padankan format
Jam mingguan
3.0
Baris 3
Peranan
Semakan
Penerima tugas
Kosong
Tanggungjawab
Semak aliran dan bahagian tertinggal
Jam mingguan
1.5
Baris 4
Peranan
Pembentangan & penyerahan
Penerima tugas
Kosong
Tanggungjawab
Muktamadkan fail dan serahkan
Jam mingguan
1.0
Draf keputusan

Pembahagian peranan

Dari peranan hingga semakan

Bahagikan kajian, penulisan draf dan semakan keseluruhan, dan sediakan masa pada akhir untuk menggabungkan semuanya.

Dari peranan hingga semakan

TugasanPerkembanganPenerima tugasTarikh akhirKeutamaanKategoriKriteria semakan
Draf setiap bahagianBelum ditetapkanBelum ditetapkanBelum ditetapkanBelum ditetapkanPenulisanIkut format yang dipersetujui
Semak aliran keseluruhanBelum ditetapkanBelum ditetapkanBelum ditetapkanBelum ditetapkanSemakanSemak pertindihan dan jurang
Cari sumber yang diperlukanBelum ditetapkanBelum ditetapkanBelum ditetapkanBelum ditetapkanKajianSusun sumber dan bahan yang dipakai
Gabungkan fail akhirBelum ditetapkanBelum ditetapkanBelum ditetapkanBelum ditetapkanPenulisan, PembentangGabungkan dalam satu fail dan serahkan
Draf setiap bahagian
Perkembangan
Belum ditetapkan
Penerima tugas
Belum ditetapkan
Tarikh akhir
Belum ditetapkan
Keutamaan
Belum ditetapkan
Kategori
Penulisan
Kriteria semakan
Ikut format yang dipersetujui
Semak aliran keseluruhan
Perkembangan
Belum ditetapkan
Penerima tugas
Belum ditetapkan
Tarikh akhir
Belum ditetapkan
Keutamaan
Belum ditetapkan
Kategori
Semakan
Kriteria semakan
Semak pertindihan dan jurang
Cari sumber yang diperlukan
Perkembangan
Belum ditetapkan
Penerima tugas
Belum ditetapkan
Tarikh akhir
Belum ditetapkan
Keutamaan
Belum ditetapkan
Kategori
Kajian
Kriteria semakan
Susun sumber dan bahan yang dipakai
Gabungkan fail akhir
Perkembangan
Belum ditetapkan
Penerima tugas
Belum ditetapkan
Tarikh akhir
Belum ditetapkan
Keutamaan
Belum ditetapkan
Kategori
Penulisan, Pembentang
Kriteria semakan
Gabungkan dalam satu fail dan serahkan

Log pertemuan

Selepas setiap perjumpaan singkat, catat keputusan dan tugas seterusnya, satu baris setiap satu.

•

Tarikh pertemuan dan keputusan:

•

Tugas sebelum pertemuan seterusnya:

☐

Semua keperluan penyerahan sudah disemak.

☐

Setiap tugasan ada penerima tugas dan tarikh akhir.

☐

Masa untuk semakan penuh sebelum penyerahan sudah diketepikan.